Skater Boy

Skater Boy 1.4

Dynamiczna, ale łatwa w obsłudze gra zręcznościowa

Zalety

  • Łatwe sterowanie
  • Proste zasady
  • Checkpointy na trasie

Wady

  • Brzydka grafika
  • Irytująca ścieżka dźwiękowa

Dobry
7

Skater Boy to darmowa gra zręcznościowa na Android, w której wcielisz się w deskorolkowca. Wyróżnia się łatwym sterowaniem oraz dużą grywalnością. Jeśli czujesz, że sprawdzisz się jako skater, pobierz Skater Boy!

Twoim zadaniem w Skater Boy jest jazda na desce oraz przeskakiwanie przeszkód takich jak schody, kwietnik,i czy jazda po poręczy. Oprócz tego należy zbierać gwiazdki i puchary oraz wykonywać proste triki, które premiowane są dodatkowymi punktami. Każdy etap gry to pewna trasa, którą mamy ukończyć bez żadnego upadku. Świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie na trasie checkpointów, dzięki którym po upadku nie musimy zaczynać gry od początku.

Skater Boy ma niezbyt nowoczesną grafikę, a oprawa dźwiękowa sprawia jeszcze gorsze wrażenie. Jeśli jesteś estetą, trudno będzie Cie przekonać do tej produkcji. Warto jednak się zmusić i przynajmniej spróbować, bo wysoka grywalność to największa z jej zalet. Od Skater Boy naprawdę trudno się oderwać!

Skater Boy to całkiem udana produkcja, która wybija się ponad przeciętność dzięki wysokiej grywalności. Łatwa obsługa i niskie wymagana (Android 2.1 lub wyższy) tej gry powinny zadowolić większość graczy. Gra jest darmowa, więc sprawdzając ją nic nie tracisz!

Opinie użytkowników o Skater Boy